Главная > Весенние каникулы 2019 > Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття"

Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття"

Новинка
Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття"
Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття" Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття" Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття" Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття" Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття" Екскурсійна програма "Зачароване Закарпаття"
В наличии
3 875 грн.
198
Екскурсійна програма
"Зачароване Закарпаття"

Дата тура: 24.03.2019 - 29.03.2019
1 день. Виїзд з Києва потягом до Мукачева. 
2 день. Зустріч на вокзалі, обзорна екскурсія по м. Мукачево, екскурсія до замку Паланок (У південно-західній частині Мукачева стоїть Мукачівський замок, одна з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV-XVII століть. Замок побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.) Відвідування палацу графів Шенборнів (колишня резиденція та мисливський будиночок графів Шенборн, біля палацу розбитий чудовий сад-дендрарій із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев - самш–т, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), рожевий бук, італійська глиниця; чагарників – дойція, гортензія, тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви). Розміщення в дитячому центрі «Водограй», обід, анімаційна програма, вечеря, вєчірнє шоу, дискотека, казка на ніч, надобраніч.
3 день. Сніданок, екскурсія до Чинадіївсього замку (На першому, відреставрованому, поверсі фортеці – шість кімнат і зала з великим вестибюлем. Тепер тут розташовані експозиції кельтської  та скіфської культур, а також портрети усіх власників замку. Другий поверх схожий за плануванням – шість малих кімнат, велика зала і довгий коридор. Також у замку є декілька «таємних переходів» - подвійних стін, котрі господарі з радістю показують відвідувачам) Бункер, сироварня з дегустацією, знайомство з закарпатськими сувенірами, обід, анімаційна програма, вечеря, вечірнє шоу, казка на ніч, надобраніч.
4 день. Сніданок, поїздка до термальних басейнів Берегово (це сучасний, і комфортний комплекс відпочинку на територіїї якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн, вода має унікальні, оздоровчі та лікувальні властивості, такий ефект досягається за рахунок того, що басейни заповнюються природною мінеральною водою безпосередньо з термальних свердловин), обід, анімаційна програма, вечеря, вечірнє шоу, дискотека, казка на ніч.
5 день. Сніданок, поїздка на Синевир (озеро вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українськи Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна 22-24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1-2 метри озера), обід, Водоспад Шипіт (водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби: гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення), підйомник, переїзд до вокзалу, посадка в потяг.
6 день. Приїзд до Києва. 

 
Вартість тура у грн.
15+1 15+2/8+1
3 875 грн 4 075 грн
          У вартість входить:
  • Проживання у 3-х-5-ти місних номерах;
  • харчування альтернативне  3-хразове  («шведська лінія»);
  • медичне страхування;
  • розважальна та анімаційна програма;
  • вологе прибирання, охорона території;
  • екскурсії по програмі;
  • вхідні квитки по програм
У вартість не входить:
  • Ж / д проїзд + трансфер жд вокзал Мукачеве – табір  - жд вокзал Мукачеве
Добавить комментарий
Укажите автора комментария
Укажите текст комментария
Введите проверочный код, изображенный на рисунке Проверочный код введен неверно
198
Комментарий успешно добавлен
Ошибка. Проверьте правильность заполнения полей или попробуйте позже
[Invalid module name]
Вход
Укажите свой email Введите корректный email
Укажите пароль
Вход через соц. сети:
Сообщить о появлении тура:
Данные успешно отправлены. Как только тур появится в наличии, Вы будете уведомлены об этом письмом на указанный Вами email
Ошибка. Проверьте правильность заполнения полей или попробуйте позже